Giriş Yap

İşletmeler için Sorabula

Ücretsiz Sorabula sayfanız ile işletmenizi büyütün

Milyonlarca insan İnternet’te sizin gibi işletmeleri arıyor. Sizi neden seçmeleri gerektiğini insanlara gösterin. Topluluğa katılın ve hikayenizi anlatmaya başlayın: Fotoğraflar yükleyin, yorumlara yanıt verin, işletme bilgilerinizi güncelleyin ve daha fazlasını yapın.

İnsanlara işletmenizi doğru tanıtın

İnsanların sizi bulabilmesi için sayfanızı yönetin, çalışma saatleri ve telefon numarası gibi bilgileri güncelleyin. İşletmenizi en iyi şekilde gösteren fotoğraflar ekleyin.

İnternet’te bulunur olun

Sayfa ziyaretçilerini müşterilere dönüştürün. İşletme sayfanızdan fiyat teklifi almalarına, randevu ayarlamalarına veya soru sormalarına izin verin.

Müşterileri mutlu edin

Geri bildirimlerin üzerinde durun ve en kısa sürede yorumları yanıtlayın. Müşterilerinizle etkileşim kurun ve tekrar ziyaret etmelerini sağlayın.

Etkileşimleri yorumlayın

Sayfanızda neler olduğunu gerçek zamanlı olarak görün. Tıklamaları, aramaları, sayfa ziyaretlerini izleyin ve potansiyel müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz Sorabula sayfanızı yönetin

Yerel işletmeleri bulmanıza yardımcı olan Türkiye’nin 1 numaralı konum değerlendirme sitesinde daha fazla müşteriye ulaşın.