Giriş Yap

Doğrulanmış İşletme

Rezervasyon

Kişi Sayısı 1
Kişi Sayısı
Rezervasyon Yap

Mesaj Gönder

  Şuan Kapalı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 09:00 - 19:00
  • Salı 09:00 - 19:00
  • Çarşamba 09:00 - 19:00
  • Perşembe 09:00 - 19:00
  • Cuma 09:00 - 19:00
  • Cumartesi 09:00 - 19:00

  Sorabula, insanları en iyi yerel işletmeler ile bir araya getirir.

  1 kişi bu işletmeyi listesine ekledi.

  Sorabula işletmeleriniz ile müşterileriniz arasındaki etkileşimin arttırılması hedeflenerek kurulmuş bir konum değerlendirme platformdur.

  “Milyonlarca insan İnternet’te sizin gibi işletmeleri arıyor.
  Sizi neden seçmeleri gerektiğini insanlara gösterin. Topluluğa katılın ve hikayenizi anlatmaya başlayın: Fotoğraflar yükleyin, yorumlara yanıt verin, işletme bilgilerinizi güncelleyin ve daha fazlasını yapın.”
  Sorabula.com, işletmelerinizin konumunun Google’da üst sıralarda görüntülenebilmesi fırsatını sunar. Kullanıcılarımız tarafından işletmelerinize yönelik yorum ve puanlamalar ile konumunuzun günde ne kadar etkileşim aldığını,hangi kullanıcı kitlesi tarafından ne zaman görüntülendiğini incelemenizi ve eş zamanlı olarak etkileşim halinde olmanızı sağlar. Ürünleriniz, etkinlik ve duyurularınızın kullanıcılarımıza güncel bir şekilde duyurulması ve içeriklerinin tanıtılması; işletmenizin konseptini açıklayan fotoğraflarınızın ve çalışma saatlerinizin, adresinizin, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızın kullanıcılarımız ile paylaşılmasına olanak tanır. Aynı zamanda İstek/Şikayet/Öneri Kutusu ile kullanıcılarımız tarafından talep edilen, beğenilen yahut geliştirilmesi gereken eksiklerinizin en kısa sürede farkına varılması ve geliştirilmesi açısından işletmeniz üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olacaktır.

  Sorabula.com sitesi ile kullanıcılarımız, işletmelerinizin harita üzerinden belirlenmiş konumu ile yol tarifi alıp kolayca ulaşabileceklerdir.

  Sorabula.com teknik anlamda da yükünüzü hafifleterek Google aracılığı ile görüntülenebilecek bir web site sayfası oluşturmanızı sağlar.

  Sorabula.com hem işletmecilerimiz hem de müşterilerimiz adına memnuniyet odaklı bir platform olmayı hedeflemektedir.

  Özellikler

  Video

  Review (1)

  5.0 5.0 üzerinden
  Servis 5.0
  Fiyat, Performans 5.0
  Konum 5.0
  Temizlik 5.0

  Yorum Yap

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Servis
  Fiyat, Performans
  Konum
  Temizlik