Giriş Yap

Rezervasyon

Kişi Sayısı 1
Kişi Sayısı
Rezervasyon Yap

Mesaj Gönder

Yönetici: ali çelik

ali çelik

Kalite ve hijyenin güler yüzlü ekibiyle tamamlandığı, kuş sesleriyle uyanacağınız, çiçek bahçesinde keyifle kahvaltınızı yapacağınız, köy kahvaltısından testi kebabına, tuzda tavuktan kuymağa, anadolunun yedi ikliminden yedi lezzete kadar damaklarınıza hitabeden kendinizi ailenizin yanında hissedeceğiniz aile oteliniz. Çelik Otel Muttaki eviniz...

Çelik Otel Mut

mirahor cad no 15/1mm

Kalite ve hijyenin güler yüzlü ekibiyle tamamlandığı, geniş, ferah ve balkonlu odalarında, her odanın kendine ait çamaşır makinesi ve mini mutfağı, buzdolabı, kliması, led Tvsi, ortopedik ve hijyenik duble yataklarıyla hijyenin ve konforun adı.

Sabahları kuş sesiyle uyanacağınız, çiçek bahçesinde kahvaltınızı yapacağınız, salıncakta kahvenizi içeceğiniz, sonbaharda ateş etrafında yemek yerken bağlamadan çıkan türkülerle kah hüzünleneceğiniz kah eğleneceğiniz, köy kahvaltısından serpme kahvaltıya, testi kebabından tuzda tavuğa, tenekede tavuktan kuymağa, tepsi kebabına, Anadolunun her bölgesinin damak lezzetini ayağınıza getiren restaurantıyla….

Yani Çelik Otel Mut sizin eviniz… Çelik Otel Mut sizin aileniz…

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis
Fiyat, Performans
Konum
Temizlik